Microsoft Gold Certified Partner

V dnešní době rozlišuje společnost Microsoft 28 různých kompetencí partnerů, přičemž každá z nich odpovídá specifickým potřebám na IT různých zákazníků. U každé kompetence lze dosáhnout jednoho ze dvou označení úrovně zkušeností – Silver nebo Gold. Více podrobností na stránkách Microsoft.

Díky našemu dlouhodobému úsilí jsme opětovně obhájili zlaté partnerství se společností Microsoft a i nadále se můžeme pyšnit oceněním Microsoft Gold Certified Partner – Independent Software Vendor (ISV).

Toto partnerství je důkazem profesionality, odbornosti a vysoké kvality produktů společnosti a přináší jistotu technologického rozvoje, což je pro oblast softwaru podstatné. "Zlatí" partneři představují špičku v softwarové branži  a díky svému výjimečnému statutu mají zajištěny nejlepší možné nástroje pro podporu a inovaci.

Podmínkou udělení titulu Microsoft Gold Certified Partner bylo splnění několika náročných kritérií, které ověřují odborné znalosti partnera, ale i praktické zkušenosti prokázané pomocí konkrétních realizovaných projektů s produkty Microsoft. Neméně důležitou součástí celého procesu bylo také zvládnutí testu kompatibility s Windows 7, které prováděla naše společnost i společnost Microsoft. Tento test byl úspěšně proveden na aplikaci DATOVÝ SKLAD a získali jsme tak oprávnění používat logo „Compatible with Windows 7“.

Pro naši společnost plyne z tohoto partnerství několik podstatných výhod, které nám umožní zdokonalování pracovních i technologických postupů. Jedná se především o:

  • přístup k vývojovým nástrojům Microsoft v nejvyšších verzích,
  • posílení technické podpory ze strany vývojových pracovníků Microsoft,
  • garantovaná konzultace a školení určená jen pro Gold partnery,
  • prodej produktu Microsoft SQL Server za velmi zajímavé ceny v rámci obchodního modelu Microsoft Royalty.