Nová verze webové nástavby nad WMS LOGI je připravena

Těm zákazníkům CID International, a.s., kteří pracují s naším systémem pro řízený sklad IS LOGI, není potřeba představovat výhody jeho webové nástavby. Ve stručnosti řečeno se jedná o nástroj pro efektivní on-line komunikaci ukladatelů zboží s logistickým operátorem využívajícím systém LOGI. Jeho prostřednictvím je například možné pořizovat skladové karty, nákupní a prodejní objednávky, k objednávkám přikládat datové soubory, sledovat stav zpracování příjemek či výdejek, sledovat stav zásob, tisknout doklady, tvořit přehledy, atd.

V současné době CID International, a.s. přichází s novou, již třetí verzí této webové nástavby. Je vytvořena na moderní vývojové platformě MVC (Model-view-controller), která tvoří základ pro nastupující generaci produktů CID a přináší řadu nových možností pro jejich rozvoj.

Práci ve webové nástavbě usnadňuje řada filtrů a šablon, barevně rozlišené ikony pro různé stavy rozpracovanosti, technologie drag&drop a další. Uživatelé určitě ocení, že k nové webové nástavbě je umožněn přístup také prostřednictvím smartphonů a tabletů.