Pozvánka na konferenci SpeedCHAIN 2018

Letošní 13. ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2018 proběhne v Praze ve dnech 7. – 8. listopadu 2018 s podtitule „LOGISTIKA: TRENDY, PROCESY A PRODUKTY“, a podpoří jej také společnost OLTIS Group a CID International jako jedni z partnerů konference.

Posláním konference SpeedCHAIN je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. Poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

Se společnou přednáškou na téma „Informační systémy v intermodální přepravě – Implementace systému KONTI ve společnosti Slovenská plavba a prístavy a.s.“ vystoupí v sekci „MULTIMODÁLNÍ A INTERMODÁLNÍ PŘEPRAVA: klíč k efektivní budoucnosti“ dne 7. 11. 2018 v 14:40 h pan Vlastimil Kožej, obchodní ředitel společnosti CID International a pan Mgr. Branislav Dobrotka, vedoucí oddělení terminálu kombinované dopravy společnosti Slovenská plavba a prístavy.

V rámci výstavní expozice budou zástupci OLTIS Group prezentovat širokou nabídku svých produktů pro oblast logistiky a skladování. K návštěvě stánku jste srdečně zváni!

Více informací najdete zde: http://www.speedchain.eu