SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM nově řídí dopravu pomoci systému LORI od CID International

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s. r. o. (SDS) vznikl na základě bohatých zkušeností profesionálů, kteří působí v oblasti expresní přepravy víc jak 25 let. Naše schopnosti jsme se před 10 roky rozhodli spojit tak, aby jsme vytvořili jedinečnou doručovatelskou společnost s čistě slovenským kapitálem.

Naše přepravná společnost se opírá o důsledně rozmístěnou síť provozů po celém Slovensku, které se nacházejí na významných logistických uzlech, v Bratislavě, v Žiline, v Trenčíne, v Prešově – Ličartovcích, Nitře a ve Zvoleně. Díky strategickým pozicím našich poboček můžou naše kurýrské služby zabezpečit optimální pokrytí při doručovaní zásilek do 24 hodin, případně následující den po převzetí zásilky u odesílatele kdekoliv na území Slovenska.

 

V polovině roku 2016 stála společnost před problematikou výběru vhodného informačního systému pro řízení dopravy, který by dokázal uživatelům nejen poskytovat správné a včasné informace potřebné pro operativní rozhodování, ale zejména pomoci efektivně řídit veškeré dopravní činnosti a současně reagovat na specifické požadavky společnosti a jejich zákazníků. Na základě vypsaného výběrového řízení byl zvolen informační systém LORI, jehož producentem je společnost CID International, a.s., která patří již více než 20 let k předním dodavatelům IT řešení pro oblast dopravy, spedice a skladování na českém a slovenském trhu. Předností zvoleného systému LORI je zejména komplexnost funkcí pokrývajících veškeré operace od elektronického pořízení objednávek a plánování přeprav, přes automatickou fakturaci, až po široké možnosti vyhodnocování (statistiky, přehledy).

 

Implementaci systému předcházela detailní analýza všech procesů. Díky rozsáhlým zkušenostem dodavatele s implementací podobných projektů proběhl projekt dle očekávání. Díky profesionálnímu přístupu ze strany SLOVENSKÉHO DORUČOVACÍHO SYSTÉMU se podařilo plnohodnotné plánování dopravy, které běží od 1.4.2019. Nyní probíhá nasazení dalších úprav systému. Úspěšné nasazení moderního systému od společnosti CID International, a.s., umožnilo firmě SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM i nadále udržet vysokou úroveň poskytovaných služeb.