SpeedCHAIN 2021

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 700 logistických osobností. Letos se bude konat dne 7.9.2021.
 

I v letošním roce naše společnost využije tuto příležitost k představení aktuálních novinek v našich systémech, k setkání se svými partnery a k navázání nových pracovních vztahů. Plně také využijeme prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky. K odborné úrovni konference letos přispěje formou přednášky na téma „Řízení dopravy pomocí informačních systémů nejen v době coronavirové“ náš kolega pana Radomír Bača.
 

Výměna odborných informací a názorů i prezentované příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku inspirují nejen nás ale i naše zkušenosti a produktu se stávají inspirací pro jiné. Věříme, že ani letos to nebude jiné.
 

Společenským vyvrcholením celého dne konference je pak galavečer V.I.P. Logistic Rendezvous, kde je prostor i pro méně formální kontakty.

 

Srdečně se těším na setkání i s Vámi na této výjimečné události.