Veletrh transport logistic Mnichov 2019

Ve dnech 4. – 7. 6. 2019 se naše společnost jako partner OLTIS Group zúčastnila již 17. mezinárodního veletrhu logistiky, přepravy, informačních technologií a řízení dodavatelských řetězců transport logistic Mnichov. Zařadila se tak mezi rekordních 2374 vystavovatelů z 63 zemí, kteří na letošním veletrhu měli své výstavní expozice. Veletrh letos přivítal okolo 64000 návštěvníků ze 125 zemí a potvrdil svou rostoucí prestiž.

Pro nás účast na letošním veletrhu v Mnichově znamenala příležitost setkat se s mnoha našimi stávajícími zákazníky z řad předních společností speditérů a dopravců. Podařilo se také navázat celou řadu nových zajímavých kontaktů s potenciálními partnery a zákazníky z regionu střední, jižní a západní Evropy. Na naší expozici jsme absolvovali řadu jednání a představili jsme nejen novinky v našich produktech, ale prezentovali také nové trendy v oblasti informačních systémů pro dopravu a logistiku.

Účast na veletrhu byla pro nás vysoce přínosnou z hlediska obchodního i odborného. Po odborné stránce bylo obrovským obohacením především seznámení s aktuálními trendy vývoje na evropských železnicích, s významnými konkurenty v oblasti informačních technologií pro dopravu a také se špičkovým vývojem ve sféře logistiky.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili na našem stánku, a těšíme se na budoucí setkání.